Платье крючом , модель от Lilly Sarti


Якщо розглянути плаття ближче, то можна побачити деталі його ажурних візерунків, які чергуються у в'язаному полотні. Ззаду ми бачимо глибокий і сексуальний виріз, в який вплетено золотий ланцюжок.
Зверніть увагу на техніку і порядок в'язання візерунків. Перед тим, як почати в'язання, можна зробити викрійку. Це спростить роботу. Потрібно знати, що перед тим, як почати в'язати наступний візерунок, потрібно пров'язати проміжний, дивіться далі:
Проміжний візерунок

Сукню потрібно в'язати починаючи від низу до верху, при цьому починаємо в'язання з щільного (основного) візерунка.

Коли ви дов'язали полотно необхідної Вам довжини основним візерунком, продовжуємо в'язати наступним, в порівнянні, прозорим візерунком. Як тільки ви почнете в'язати цим візерунком, то з'являється відмінність у в'язанні спини і передньої частини. Це схема для переду сукні:
Ажурний візерунок

Зв'язавши полотно необхідної довжини переходимо до основного візерунку, виконуємо три рапорти, в останньому починаємо робити скорочення для пройм.
Далі в'яжемо ще один рапорт ажурним візерунком.
Спинку в'яжемо за бажанням, яку захочете. Якщо хочете повторити оригінал, то в'яжіть дві ажурні смуги, висота яких симетрична з передньою частиною, вони повинні бути дзеркальними.
Верхня частина спини

Тепер в'яжемо в інший бік, міняємо напрямок. Так само можна в'язати по колу ажурним візерунком, який використовували для верхньої передньої частини плаття. Кількість рапортів індивідуально.
Заключним етапом будуть рукава. Вони в'яжуться основним візерунком, для кожного індивідуально.
Після всіх етапів в'язання, надаємо платтю належної форми. Перемо в ручну, сушимо і робимо фінальну примірку. Робота закінчена!))

Вяжут модели на осинке https://club.osinka.ru/topic-154823?start=0